Aceasta rubrica este dedicata in special parintilor si poate contine mesaje publicitare.

Un nou serial cu cel mai indragit personaj animat are premiera la Disney Junior

12 noiembrie 2021, 15:54

Un nou serial cu cel mai indragit personaj animat are premiera la Disney Junior Disney Junior anunta premiera unui nou serial animat, Mickey Mouse: Casa Distractiei, din 15 noiembrie. Citeste mai mult

Ne pregatim bagajele! Noul serial "Tom si Jerry la New York" incepe in curand la Boomerang!

8 noiembrie 2021, 13:47

Ne pregatim bagajele! Noul serial Incepand de luni, 15 noiembrie, ora 17:00, Boomerang va difuza un nou serial al francizei Tom si Jerry. Cele mai indragite personaje calatoresc acum intr-un oras nou, New York, dar asta nu le impiedica sa faca trasnai. Citeste mai mult

Noutatile lunii noiembrie la Disney Junior

29 octombrie 2021, 12:32

Noutatile lunii noiembrie la Disney Junior La Disney Junior debuteaza un nou serial, Mickey Mouse: Casa Distractiei, din 15 noiembrie, de luni pana vineri, de la ora 17:30. Citeste mai mult

Animatiile care ii invata pe copii cum sa ramana sanatosi pe timp de pandemie sunt acum accesibile gratuit

19 octombrie 2021, 13:33

Animatiile care ii invata pe copii cum sa ramana sanatosi pe timp de pandemie sunt acum accesibile gratuit Cursul animat "Curat si Sanatos" este disponibil gratuit pe platforma educationala Zenergize toata luna octombrie si ii invata pe copii: ce este igiena personala si de ce este importanta, ce este CoVid-19 si cum ne protejam sanatatea, ce sunt virusii si cum "invadeaza" ei corpul si multe altele! Citeste mai mult

Serialul "Paienjenelul Marvel si prietenii lui uimitori" are premiera pe 16 octombrie la Disney Junior

15 octombrie 2021, 19:15

Serialul Disney Junior anunța premiera primului serial Marvel pentru prescolari: “Paienjenelul Marvel si prietenii lui uimitori”sambata 16 octombrie, la 11:00. Noi episoade vor fi difuzate in fiecare zi de weekend de la 11:00. Citeste mai mult

Noutatile lunii octombrie la Disney Junior

30 septembrie 2021, 12:57

Noutatile lunii octombrie la Disney Junior La Disney Junior debuteaza primul serial Marvel pentru prescolari Paienjenel si prietenii sai uimitori. Iar Sopi, Bufnita si Pisoi se intorc in sezonul 5 al serialului Eroii in Pijama. Citeste mai mult

Noi peripetii cu Grizzy si Lemingii la Boomerang!

30 septembrie 2021, 11:50

Noi peripetii cu Grizzy si Lemingii la Boomerang!   Incepand de luni, 4 octombrie, ora 19:30, Boomerang va difuza noi episoade din "Grizzy si Lemingii". Simpaticul urs Grizzy nu se plictiseste niciodata, atata timp cat ii are langa el pe lemingi! In noile episoade din sezonul 3, ursul va calatori in Antarctica si in Africa. Citeste mai mult

Detectivi, muzicieni, gradinari - Tom si Jerry se dau in spectacol cu noi episoade la Boomerang!

1 septembrie 2021, 14:51

Detectivi, muzicieni, gradinari - Tom si Jerry se dau in spectacol cu noi episoade la Boomerang! Incepand de luni, 6 septembrie, ora 17:00, Tom si Jerry continua aventura cu noi episoade din "Tom si Jerry se dau in spectacol". Totodata, de sambata, 11 septembrie, ora 17:00, fanii celor mai indragite personaje vor putea urmari cateva filme precum "Tom si Jerry: Dragonul pierdut". Citeste mai mult

Noutati pe micile ecrane din septembrie la Disney Channel si Disney Junior

29 august 2021, 10:48

Noutati pe micile ecrane din septembrie la Disney Channel si Disney Junior La Disney Channel vor avea premiera noi sezoane din seriale indragite. La Disney Junior, cei mai mici dintre telespectatori au parte de noi episoade din serialele "Mickey Mouse: Aventuri Incurcate", "Blue" si "Prietenii Cateluși" si un serial nou-nouț: "Gasca Puisorilor". Citeste mai mult

Ciupi-Ciupi si Ciupercutele vin cu noi episoade la Boomerang!

24 august 2021, 17:26

Ciupi-Ciupi si Ciupercutele vin cu noi episoade la Boomerang! Incepand de luni, 30 august 2021, ora 18:00, fanii serialului Ciupi-Ciupi si Ciupercutele se vor bucura alaturi de personajele simpatice de noile aventuri in padure. Sezonul 1 continua, iar Ciupi-Ciupi, Lilit si Chep vor intalni noi provocari. Citeste mai mult
< 1

2

3 4 5 6 ... » >

asd

Despre Clopotel Junior

Pe scurt, de ce credem noi ca aici e locul tuturor copiilor intre 3 si 9 ani.



asd

Ce parere aveti?

Loc de scris cum vi se pare Junior. Sincer si pe bune. Va multumim!