Galeria Micilor Artisti
Fructe de toamna Sa numaram in engleza! Cosmarul lui Xavi Hernandez Un arici in padure Testul "A venit toamna". Alpha Bravo Charlie Plansa de colorat cu o veverita Afla necunoscuta Vanatoare pe Cerul Rosu Plansa de colorat cu McQueen si Sally Sa invatam limba engleza! Ingerul Zapezii

Descriere: Barbie vrea sa-si scoata catelusii la plimbare. Da-i o mana de ajutor lui Barbie si ajut-o sa aleaga pentru catei o tinuta potrivita.

Instructiuni Cateii lui Barbie: Folosesti mouse-ul pentru a alege ceea ce-ti place, tii apasat pe butonul din stanga mouse-ului cand ai gasit ce-ti doreai, il tragi si il potrivesti cu atentie. Ultimul obiect pus va sta intotdeauna deasupra asa ca ai grija la ordinea in care le asezi.

joaca pe tot ecranul

Inchide Inchide adauga la favorite

AI ceva de spus? Scrie un comentariu!


Trebuie sa fii logat pentru a putea adauga comentarii

Briosica_1999 - 16 aprilie 2011, 11:42

OOo ce dragutz.

georgy30 - 10 august 2010, 20:01

superrrrrr

AnaMariaPink - 17 iulie 2010, 12:24

Îmi place jocul încercaþi:la fetiþã rochiþa roz cu fundiþã roºie,iar la bãiat cãmaºa albã,scoul negru,pãlãria ºi cravata.Vã place?

sakura_ioana_29 - 14 iulie 2010, 15:32

Plictisitor........Si cine a zis ca catelusii se imbraca la costum? Catelusii sunt adorabili, dar hainele......

girl-star1 - 25 iunie 2010, 13:21

frumos!ii dau un 10 App daca doriti sa intrati in grupul sau fanclubul meu sunteti bine-vaniti!!!!!! Veti primii si un 10

inuyasha_fan - 14 iunie 2010, 10:15

tare

ralu_mar2001 - 4 iunie 2010, 21:47

dragut

purple_love - 3 iunie 2010, 21:43

ador catelisi:X:X:X:X

laur97 - 1 iunie 2010, 14:10

imi place mult jocul

sKaTEr24 - 30 mai 2010, 13:53

si mie imi plac caini dar prostia asta nu o supart

1 2 3 4 5 ... »

Galeria Micilor Artisti Viziteaza Galeria Micilor Artisti! Daca esti unul dintre artistii juniori, inscrie-ti si tu desenele.

asd

Despre Clopotel Junior

Pe scurt, de ce credem noi ca aici e locul tuturor copiilor intre 3 si 9 ani.



asd

Ce parere aveti?

Loc de scris cum vi se pare Junior. Sincer si pe bune. Va multumim!